Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


Tipy na vánoční dárky

Hledáte inspiraci při nákupu dárků k Vánocům? Sestavili jsme kategorii Vánoce 2014, v níž vám poradíme krásné dárky pro muže i ženy. 

Vánoční dárky pro ženy

Asi jen těžko byste hledali ženu, které by pod vánočním stromečkem neudělala radost menší krabička, v níž by byl zabalený nějaký pěkný šperk. Ať už sháníte dárek pro přítelkyni, manželku, maminku, babičku, dceru či vnučku, rozhodně si v nově vytvořené kategorii Vánoce 2014 vyberete. Velmi originální a jedinečné jsou náušnice, náramky a náhrdelníky Coeur de Lion. Samozřejmě stálicí jsou v oblibě žen stříbrné šperky se zirkony a zvláště u mladší generace si popularitu vydobily šperky z chirurgické oceli. Pokud chcete darovat něco už opravdu luxusního, tou nejlepší volbou jsou klenoty s českým granátem. Pravost zářivě rudých kamenů samozřejmě garantujeme certifikátem. 

Vánoční dárky pro muže

Jaký pořídit dárek muži k Vánocům? S touto otázkou se setkáváme prakticky každý rok. V naší nabídce jsou pánské šperky, především náušnice a řetízky, ale především bychom vás chtěli upozornit  na pánské hodinky. V kategorii Vánoce 2014 jsme pro vás vybrali hodinky Jacques Lemans a hodinky Boccia Titanium. Jde o velmi kvalitní hodinky, které vynikají nádherným designem. 
Zpět na výpis novinek

Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz