Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


Šperky z chirurgické oceli s krystaly a topazem

Nově v našem sortimentu luxusní ocelové šperky od značky Morellato ozdobené modrým topazem a blyštivými krystaly.

Šperky s kameny

Líbí se vám klenoty, jejichž dominantou jsou drahé kameny? Pak vás jistě potěší naše nové ocelové šperky od známé italské značky Morellato, které jsou ozdobeny krystaly a především světle modrým přírodním kamenem – topazem
Najdete u nás náhrdelníky, přívěsky, prsten i náušnice s topazem. Vždy si můžete být jisti precizním zpracováním a krásným vzhledem. Šperky jsou dodávány v originální dárkové krabičce Morellato.

Topaz pro dobrou náladu

Topaz je jedním z nejtvrdších přírodních minerálů. Vyskytuje se v několika zbarveních, ve šperkařství se využívá především číré a světle modré zbarvení. Mezi zákazníky se těší oblibě především prsteny s topazem.
Své pojmenování získal tento magmatický minerál zřejmě podle sopečného ostrova v Rudém moři Topazos. V sanskrtu znamená slovo tapas oheň.
Stejně jako řada jiných přírodních kamenů, má modrý topaz léčebné účinky. Pomáhá při léčbě dýchacích cest, přináší pocit radosti a zmírňuje depresi. Má pozitivní vliv na trávení a zlepšuje chuť k jídlu. 
Podle astrologů jsou šperky s topazem vhodné pro lidi narozené ve znameních Vodnář, Střelec, Váhy, Štír, Blíženec a Lev.Zpět na výpis novinek

Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz