Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


Přidali jsme nové možnosti plateb – GoPay

Rozšířili jsme nové možnosti plateb prostřednictvím platební brány GoPay. Můžete platit platební kartou nebo převodem na účet. 

Snažíme se naše služby neustále zlepšovat, takže jsme rozšířili možnosti, jak u nás můžete šperky či hodinky zaplatit. Kromě klasické dobírky na poště a platbě v hotovosti v kamenné prodejně, můžete v nákupním košíku nově zvolit možnost platit přes platební bránu GoPay. Je to jednoduchá, snadná a bezpečná cesta úhrady vaší objednávky. 

Přes platební systém GoPay můžete platit dvojím způsobem: 
  1. platební kartou – po odeslání objednávky budete přesměrování na platební bránu GoPay, kde vyplníte požadované údaje o platební kartě (číslo, měsíc a rok expirace, CVV2/CVC2 kód).
  2. bankovní převodem – po odeslání objednávky budete přesměrováni na platební bránu GoPay, kde si zvolíte výběr bankovních institucí. Poté se vám zobrazí platební příkaz. Platbu bankovním převodem prosím zadejte v přesné částce a s přesným variabilním symbolem.
 

Zpět na výpis novinek

Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz