Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


Nově v prodeji hodinky Jacques Lemans

Nově v naší nabídce najdete náramkové hodinky Jacques Lemans. Vyrábí je stejnojmenná rakouská společnost, která byla založena již v roce 1975 a postupně se vypracovala na jednoho z nejlepších světových výrobců. V současné době má výrobní závody na čtyřech místech – v Rakousku, Švýcarsku, Hong Kongu a Číně – a její produkty se dovážejí do více než 120 zemí. Svůj věhlas si hodinky získaly díky používání kvalitních materiálů (například chirurgická ocel, pravá kůže, safírové sklo), preciznímu zpracování a špičkovým hodinovým strojkům z Japonska a Švýcarska. 
 
V našem e-shopu šperkymax seženete dámské i pánské hodinky Jacques Lemans v různých designových provedeních. Na své si přijde každý, příznivci sportovního, klasickéhou i módního stylu. Jednou z posledních novinek je kolekce, která nese označení po oficiálním partnerovi značky Jacques Lemans americkém herci Kevinu Costnerovi. Zpět na výpis novinek

Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz