Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


Nabídka šperků a hodinek k Valentýnu

Přemýšlíte, čím letos na Valentýna potěšit svou drahou polovičku? Nechte se inspirovat v naší speciální kategorii Valentýnské dárky, máme dárky pro něj i pro ni...

Valentýnské šperky a hodinkyValentýnský dárek pro ni

Asi těžko byste hledali dívku či ženu, která by vám řekla, že se jí nelíbí šperky. Samozřejmě některá si raději zdobí uši, jiná krk, nebo zápěstí, ale obecně se klenoty mezi ženami těší oblíbenosti už po staletí a nejinak tomu je i v současné době. A právě Valentýn je ideální dobou, jak vaši milou potěšit a zároveň jí vyznat lásku. S tradičním motivem srdce jsou v naší nabídce visací náušnice, stříbrné prsteny a přívěsky. Některé levnější jsou hladké, jiné dražší jsou ozdobeny blyštivými zirkony. Pokud chcete koupit opravdu luxusní šperk, doporučujeme zvolit český granát nebo designovou značku Couer de Lion.  

Valentýnský dárek pro něj

Samozřejmě i mužům lze koupit k Valentýnovi šperk, nejvhodnější jsou náramky, řetízky a přívěsky, ale především bychom vás chtěli upozornit na naši kolekci hodinek od renomovaných značek jako je Jacques Lemans, The One, Offshore, Boccia Titanium či Kraftworxs. Všechny jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, liší se ale v designu a technických vychytávkách. Například hodinky The One používají binární kód, Kraftworxs zase podsvícení a duální čas.

Samozřejmě vybrat ten pravý valentýnský dárek může být někdy obtížné, věříme ale, že vám naše tipy pomohly a strávíte krásný čtrnáctý únor.  


Zpět na výpis novinek


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz