Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


Jaké náušnice vám budou slušet? Náušnice pecky, visací nebo kruhy?

Náušnice patří k nejoblíbenějším typům šperků. V našem e-shopu máme na výběr z více než 500 různých typů. Poradíme, jaké vybrat, aby se hodily k vaší osobnosti a tvaru obličeje.

Jsou lepší titanové, ocelové nebo stříbrné náušnice? 

Každý materiál má svoje. Stříbro je krásně blyštivé, ale po nějakém čase zčerná a musí se nechat vyčistit. Titan je hypoalergenní, má dlouhou životnost, ale šperk z něho vytvořený je dražší. A chirurgická ocel je hodně odolná, nečerná ale zase nemá tak krásně čirý lesk jako stříbro. Takže vše má svoje plusy a mínusy, proto radíme vybírat podle svého vkusu a také podle toho, z jakých materiálů máte většinu ostatních šperků, protože není příliš dobré různé materiály zároveň kombinovat.
Při výběru je dobré vzít v potaz i barvu pleti a vlasů. Pro světlejší typy žen doporučujeme náušnice s tmavým nebo vícebarevným kamínkem, například náušnice s markazitem nebo červeným korálem. Tmavší typy žen vypadají lépe s perlovými náušnicemi nebo jinými světlými kamínky, nejčastěji zirkony. Jen na upřesnění dodáváme, že pro různé příležitosti se samozřejmě hodí odlišné typy, na sport jednodušší, na ples či do divadla více zdobné, velmi luxusní jsou náušnice s českým granátem.  


Dámské náušnice


Jak zkombinovat náušnice s různými tvary obličeje?

Ženám s kulatým obličejem doporučujeme visací náušnice, které obličej opticky prodlouží. Delších a větších náušnic se především nemusí bát ty ženy, které mají dlouhé vlasy. Doporučujeme se podívat na výrobky německé značky Coeur de Lion, která náušnice tvoří z barevných "kostiček", jedná se o velmi originální a osobité klenoty.   

Malé kruhové, visací a náušnice pecky (nejlépe oválných tvarů) jsou vhodné pro ženy s hranatým obličejem. Docílí se tak zjemnění ostrých rysů. 

Velký výběr mají ty ženy, které mají oválný nebo trojúhelníkový tvar obličeje. Budou jim slušet náušnice kruhy, stejně jako drobné pecky nebo visací. Zpět na výpis novinek

Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz