Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


Dámské hodinky: trendy pro rok 2015

Ženu neozdobí jen pěkný šperk, ale i kvalitní hodinky. Přinášíme výběr tipů, které určují současný módní směr. 

Co je trendy? 

Dávno již není pravda, že hodinky musí být jen funkční. Velmi důležitý je i vzhled a u dámských hodinek to platí dvojnásob. Ženy a zvláště ty mladší vnímají hodinky jako šperk a důležitý doplněk jejich outfitu. Proto se výrobci ve větší míře zaměřili právě na design.

Elegantní styl

Elegantní a do jisté míry konzervativní styl je charakteristický pro dámské hodinky Boccia Titanium. Stejnojmenný německý výrobce je vyrábí z lehkého, odolného a antialergického titanu. Ciferník je klasický ručičkový a pásek bývá titanový, kožený nebo keramicko-titanový.  

Barevný styl

Především mladší ženy mají v oblibě ležérní styl oblékání, a tak jsou trendy barevné hodinky. Tímto směrem se vydala německá značka The One. Například velmi barevné hodinky z edice Art navrhl světově uznávaný pop artový umělec Romero Britto. Jedinečností dámských hodinek The One je i zobrazení času v binárním kódu. Svým vzhledem rovněž uspokojí ty ženy, které hledají dámské hodinky s velkým ciferníkem.  

Hodinky The One Art editionDámské hodinky Jacques Lemans fialovéDámské hodinky The One světle zelené

Sportovní styl

Pokud hledáte něco mezi značně moderními a trochu "usedlými" hodinkami a je vám blízký sportovní styl, lze doporučit rakouskou značku Jacques Lemans. Používá ty nejkvalitnější materiály – nerezovou ocel, kůži – a japonské a švýcarské hodinové strojky. Dámské hodinky často zdobí třpytivé krystaly Swarovski

Futuristický styl

S rozvojem nejrůznějších moderních technologií se samozřejmě objevují i velmi moderní až futuristické hodinky. Robustní vzhled je typický pro značku Offshore. Německá firma Kraftworxs zase vsadila na ciferník, který díky načerpání energie ze slunce dokáže svítit i v noci. Navíc některé modely mají dva ciferníky. Zobrazují tedy duální čas, tedy čas ve dvou časových pásmech.  

Jak je vidět, v současné době je výběr opravdu široký. V našem e-shopu máme přes 150 různých modelů. 
 

Zpět na výpis novinek

Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz